Neler yeni
Nubia Türkiye Forum

Türkiye'deki Nubia kullanıcılarının sorularını cevaplamak ve sorunlarını çözmek için oluşturulmuş bir topluluktur. Topluluğa üye olarak siz de bizlere destek olabilirsiniz.

• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Z 17 Mini S Bildirim Sorunu

Telefona yüklediğim uygulamaların bildirimlerini alamıyorum. Ne yaptım ettim bulamadım bir türlü. Widget eklenmeyecek uygulamalarda neden bildirim gelmiyor. Örneğin letgodan bana gönderilen mesajlar bazen bildirim olarak ulaşmıyor veya hadi uygulaması normalde baslamadan önce bildirim göndermesi lazımken gelmiyor. Baya sinir bozucu olmaya başladı

Ewet çok sinir bozucu şu basit olan bir şey i neden cozemiyorlar anlamış değilim.
Bildirim yüzünden satacam vallahi telefonu

Arka planda uygulamayı aşağıya çekin kilitleyin.

Yada rom attiracaksiniz o şekilde çözüm bulanlar var.

resmen saçmalık
bir de kilit ekranında bildirimin gözükmemesi nedir ya mesela spotify ı kullanıyorum müzik değiştirmek için telefonun kilidini girmem gerek

BoZKuRT

Yüzbaşı
Moderatör
Bazı bildirimlerin gelmemesinin nedeni uygulama kapalıyken uygulamanın arka planda çalışmasına izin vermiyor.Android sisteminde istenilen uygulamaların arka planda çalışmaması özelliğini Nubia yaptı ama uygulama arka planda çalışmayınca bazı bildirimlerde sıkıntı oldu.Google playden Launcher indirirek bildirim alabilirsiniz.

Çözüm
[BGCOLOR=transparent] root erişimi olacak[/BGCOLOR]

[BGCOLOR=transparent]Lucky patcher ile bildirim almak istediğin uygulamayi system apk si yap[/BGCOLOR]
[BGCOLOR=transparent]Bende oldu [/BGCOLOR]

[BGCOLOR=transparent]SSıkıntısız.. Üstelik arka planda kilitleme yok. Widget yok. Çalışıyor zamanında bildirim geliyor [/BGCOLOR]