Neler yeni
Nubia Türkiye Forum

Türkiye'deki Nubia kullanıcılarının sorularını cevaplamak ve sorunlarını çözmek için oluşturulmuş bir topluluktur. Topluluğa üye olarak siz de bizlere destek olabilirsiniz.

• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Nubia z17 minis alınır mı?

Nubia z17 minis telefon bakarken kafama takıldı özellikleri kamerası tasarım gayet güzel 1650 lira fiyatı bu fiyata tavsiye eder misiniz? Uzun süre kullanabileceğim bir cihaz olur mu ? kronik sıkıntıları var mı? başka yerlerde sordum zteden uzak dur vs . direk önyargılı yaklaştıklarını düşünüdm birde sizden duymak istedim bütçem çok yüksek değil güzel bir cihaz almak istiyorum tavsiye eder misiniz bu cihazı

BoZKuRT

Yüzbaşı
Moderatör
Nubia z17 minis telefon bakarken kafama takıldı özellikleri kamerası tasarım gayet güzel 1650 lira fiyatı bu fiyata tavsiye eder misiniz? Uzun süre kullanabileceğim bir cihaz olur mu ? kronik sıkıntıları var mı? başka yerlerde sordum zteden uzak dur vs . direk önyargılı yaklaştıklarını düşünüdm birde sizden duymak istedim bütçem çok yüksek değil güzel bir cihaz almak istiyorum tavsiye eder misiniz bu cihazı
Şuan resmi garantili alabileceğiniz en iyi telefon.Herhangi kronik bir sıkıntısı yok.Zte ve Nubia iki farklı marka.

bu fiyat aralığında tüm telefonları inceledim. Net en iyi telefon bu. Özellikler 6GB ram oluşu hepsinin önüne çıkıyor. Ve 4 kamera. Benzeler 2000 TL'nin üzerinde.
Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Merhabalar,
Arkadaşlar dün Z17 mini S aldım internet üzerinden..Yalnız bişey dikkatimi çekti..Ürünün arka kamerası buarada 13+13 olarak görünüyor.Aldığım sitede 13+5 yazıyor..Bu ürünün başka versiyonu var mı? Yada hangisi doğru olan...
Bir de Nubialarda bildirim sorunu olduğu söyleniyor..Bu modelde de var mı aynı sıkıntı ?
Bilgi paylaşırsanız memnun olurum..

BoZKuRT

Yüzbaşı
Moderatör
Merhabalar,
Arkadaşlar dün Z17 mini S aldım internet üzerinden..Yalnız bişey dikkatimi çekti..Ürünün arka kamerası buarada 13+13 olarak görünüyor.Aldığım sitede 13+5 yazıyor..Bu ürünün başka versiyonu var mı? Yada hangisi doğru olan...
Bir de Nubialarda bildirim sorunu olduğu söyleniyor..Bu modelde de var mı aynı sıkıntı ?
Bilgi paylaşırsanız memnun olurum..
Z17 miniS arka kamerası 13+13 mp aldığınız site de yanlış yazılmıştır.Aslında bildirim sıkıntısı diye bir olay yok Nubia arayüzü çalışma mantığı uygulamayı kapattığınız da arka planda uygulama çalışmaz telefonun şarjı daha uzun gitmesi içindir.Whatsapp'da bildirimleri geç alırsanız ana ekrana whatsapp widgeti ekleyin bildirimler saniyesinde gelir

İYİ GÜNLER DİLERİZ NUBİA YÖNETİM EKİBİ