Neler yeni
Nubia Türkiye Forum

Türkiye'deki Nubia kullanıcılarının sorularını cevaplamak ve sorunlarını çözmek için oluşturulmuş bir topluluktur. Topluluğa üye olarak siz de bizlere destek olabilirsiniz.

• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

NUBİA X

zte nubia x Türkiyede satışa çıkarmı çıkarsa ne zaman çıkar bilgisi olan varsa paylaşabilir mi ?
1 dakikada 100,000 adet satılmış.
2 parti satışı çinde 11 kasımda çıkacak mış ???

BoZKuRT

Yüzbaşı
Moderatör
zte nubia x Türkiyede satışa çıkarmı çıkarsa ne zaman çıkar bilgisi olan varsa paylaşabilir mi ?
1 dakikada 100,000 adet satılmış.
2 parti satışı çinde 11 kasımda çıkacak mış ???
İlk önce global versiyonunun çıkması gerekli daha sonrada fiyatına göre gelip gelmiyeceği belli olur.

merhaba
15 gün önce çindeydim gelirken yanımda 1 tane nubia x getirdim.ama çin versiyonuymuş ve play store yukleyemiyorum dolayısı ile telefonu kullanamıyorum play store yüklemenin bir yolu varmı?

Bu konuda yalnız değilsin. Forumda destek verecek arkadaş yok sanırım.
Anlaşılan sadece bilindik modeller ile ilgileniyorlar 😕

Arkadaş ne biçim bir destek sitesisiniz anlam veremedim. uzun süredir yazıyoruz. NUBİA X aldık. Ne google play ne de Global ROM bulamadık.

Global Rom'u anladım da XDA v.s. çoğu yerde Google Play yükleyip kullanıyorlar. Sİz niye bir el atıp bunu türkçe ye çevirip yayınlamıyorsunuz.

Alın size bağlantısını da vereyim. Allahınız aşkına bir işe yarayın ve şu sayfayı net bir dil ile Türkçe yapın. Aylar oldu.

https://forum.xda-developers.com/nubia-x/how-to/how-to-gapps-nubia-x-t3878441

Arkadaşlar isteyenler için ben türkçe konu açabilirim. kendim yaptım. Forum xda da da konu açmıştım.