Neler yeni
Nubia Türkiye Forum

Türkiye'deki Nubia kullanıcılarının sorularını cevaplamak ve sorunlarını çözmek için oluşturulmuş bir topluluktur. Topluluğa üye olarak siz de bizlere destek olabilirsiniz.

• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Soru z17 mini stock roma nasıl dönebilirim

merhaba nubia z17 mini telefonuma custom rom yükledim fakat çok sorunlu çıktı şimdi orjinal stock roma geri dönmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim romu indirdim ama nasıl kuracağım bilmiyorum lütfen yardım edermisiniz.

Seyit

Çavuş
Yönetici
Yönetici
Moderatör
merhaba nubia z17 mini telefonuma custom rom yükledim fakat çok sorunlu çıktı şimdi orjinal stock roma geri dönmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim romu indirdim ama nasıl kuracağım bilmiyorum lütfen yardım edermisiniz.
Hangi romu yüklediniz ve ne tip sorunlar yaşıyorsunuz acaba?

Seyit

Çavuş
Yönetici
Yönetici
Moderatör
android 7 custom rom yükledim ama çok sorunları vardı radyo çalışmıyordu arama bildirimleri gelmiyordu bende şimdi tekrar stock roma döndüm
Resurrection Remix mi yüklemiştiniz acaba?

BoZKuRT

Yüzbaşı
Moderatör
İndirme Linki:
Kurulum:

Cihazınızı tamamen kapatın.
Güç ve ses kısma tuşlarına aynanda basarak bootloader moduna girin ve ardından ses kısma tuşuna tekrar basarak otomatik çıkış geri sayımını durdurun.
İndirdiğiniz arşiv dosyasını istediğiniz klasöre çıkartın ve IInstall Stock ROM.exe isimli uygulamayı çalıştırın.
A. ROMU YUKLE seçeneğini seçip yükleme işlemini başlatın ve işlem tamamlanana kadar bekleyin.
İşlem tamamlandığında cihazınız içerisindeki tüm dosyalar sıfırlanmış bir biçimde yeni ROM yüklü olarak açılacaktır.