Neler yeni
Nubia Türkiye Forum

Türkiye'deki Nubia kullanıcılarının sorularını cevaplamak ve sorunlarını çözmek için oluşturulmuş bir topluluktur. Topluluğa üye olarak siz de bizlere destek olabilirsiniz.

• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

sarj soketi sorunu

aranızda başka bu sorunu yaşayan varmı daha telefonu alalı 3 ay gibi kısa bir süre oldu ama şimdiden bozuldu :( tek yolu kvk ya mı götürmek malum günlerce telefonu alamama hatta daha sıkıntılı bir şekilde idade etme gibi ünleri var kendilerinin :( şimdiye kadar çok memnunken daha 3 ayda böyle bir sorun vermesi çok üzdü beni gerçekten...:cry::cry::cry::cry:

BoZKuRT

Yüzbaşı
Moderatör
aranızda başka bu sorunu yaşayan varmı daha telefonu alalı 3 ay gibi kısa bir süre oldu ama şimdiden bozuldu :( tek yolu kvk ya mı götürmek malum günlerce telefonu alamama hatta daha sıkıntılı bir şekilde idade etme gibi ünleri var kendilerinin :( şimdiye kadar çok memnunken daha 3 ayda böyle bir sorun vermesi çok üzdü beni gerçekten...:cry::cry::cry::cry:
Şarj soketi tozlanmış olabilir,temizlemeyi deneyin.Şarj soketinizde sıkıntı devam ederse garantiye yollayın.

Cihazı aldıktan yaklaşık 3 ay sonra bu sorunu yaşadım, KVK servisine götürdüm yaklaşık 30 gün sonra şarj soketini değiştirdiler. Şuan yaklaşık 9 ay oldu yine aynı sorun cereyan etti yine servise götüreceğim yine 1 ay telefonsuz kalacağım sanırım. Şuan garantisi var ne kadar mağdur olsak da yapıyorlar garantisi bitince artık 3 ay da bir soket değiştireceğiz sanırım. Bir daha bilindik marka harici telefon almamaya tövbe ettirdi beni Nubia sağolsun.

BoZKuRT

Yüzbaşı
Moderatör
Cihazı aldıktan yaklaşık 3 ay sonra bu sorunu yaşadım, KVK servisine götürdüm yaklaşık 30 gün sonra şarj soketini değiştirdiler. Şuan yaklaşık 9 ay oldu yine aynı sorun cereyan etti yine servise götüreceğim yine 1 ay telefonsuz kalacağım sanırım. Şuan garantisi var ne kadar mağdur olsak da yapıyorlar garantisi bitince artık 3 ay da bir soket değiştireceğiz sanırım. Bir daha bilindik marka harici telefon almamaya tövbe ettirdi beni Nubia sağolsun.
Merhaba,şarj soketi kişisel kullanıma bağlı olarak bozulur.Özellikle cihazı şarja takarken ve şarjdan çıkarırken dikkatli olun.

Merhaba,şarj soketi kişisel kullanıma bağlı olarak bozulur.Özellikle cihazı şarja takarken ve şarjdan çıkarırken dikkatli olun.
İlk defa telefon kullanmıyorum. Bundan önce iPhone Samsung dahil birçok telefon kullandım ama hiç birinde şarj soketi arızası yaşamadım 20 yıl sürecinde. Ürünün kusuru olabilir diyeceğiniz yerde kullanıcı hatasıdır nasıl diyebiliyorsunuz. Benim fikrim şarj soketi in ayak sayisi yetersiz bu yüzden en ufak bir ters harekette kırılıyor.

Benimki de bozuldu. Kvkya vermektense açtım kendim yaptım. Bir süre sonra yine temassizlik yapıyor. Şarj soketi genişliyor. Bu yüzden aliexpresten dönüştürücü aldım. Onunla şarj ediyorum. Maalesef nubia performans olarak yüzünüzü guldursede, kalite olarak üzdü.

Tesla kardeşim banada yardımcı olurmusun bende bir kere KVK ya verdim 30 gün telefonu alamadım. Sorunu da bildiğim için bir kaç telefoncuya gittim ama parçası malesef yok dediler. Nasıl çözdün, hangi dönüştürücü yü aldın.
Bana telefon ile bilgi verebilirsen çok sevinirim 0532 305 10 76 - Murat