Neler yeni
Nubia Türkiye Forum

Türkiye'deki Nubia kullanıcılarının sorularını cevaplamak ve sorunlarını çözmek için oluşturulmuş bir topluluktur. Topluluğa üye olarak siz de bizlere destek olabilirsiniz.

• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Çözüldü Nubia Z17 Mini Sar Değeri

mrb. geçen hafta bende bu cihazdan aldım. gerekten hakkını veriyor fakat iki sorunum var. birisi alırken hassa olduğum için sar değerini kontrol ettiğimde (aranota, hepsiburada vs) kafa sar değeri 0.753W/kg yazıyor iken kutusundan çıkan kılavuzda sar değeri 1.04W/kg olarak daha yüksek görünüyor. hangisi doğru?

diğer sorun ise bir kaç kere oldu telefonla görüşmenin ortasında karşı tarafın sesi aniden gidiyor. internette araştırdım bu sorunu yaşayanlar var. bunula ilgili bir bugfix var mı?

BoZKuRT

Yüzbaşı
Moderatör
mrb. geçen hafta bende bu cihazdan aldım. gerekten hakkını veriyor fakat iki sorunum var. birisi alırken hassa olduğum için sar değerini kontrol ettiğimde (aranota, hepsiburada vs) kafa sar değeri 0.753W/kg yazıyor iken kutusundan çıkan kılavuzda sar değeri 1.04W/kg olarak daha yüksek görünüyor. hangisi doğru?

diğer sorun ise bir kaç kere oldu telefonla görüşmenin ortasında karşı tarafın sesi aniden gidiyor. internette araştırdım bu sorunu yaşayanlar var. bunula ilgili bir bugfix var mı?
Bende 2-3 aydır z17 mini kullanıyorum dediğiniz sorunla karşılaşmadım belki hat çekmemiştir.Sar değerlerinde genelde çift sim kart hesaplanıyor,tek sim kart kullandığınızda daha düşük sar değeri olur.Kafada ve vücutdaki sar değerleri farklıdır.

size başka sorun olsa. ekrana tıklayarak ekranı açma veya kapatma oluyor mu bu cihazda ? asustan alışkanlık :)

Seyit

Çavuş
Yönetici
Yönetici
Moderatör

Sar değerleri aranota.com'da belirtildiği gibidir hatalı bir basım veya çeviri olmuş olabilir. Emin olmak adına ekteki kullanım kılavuzlarını kontrol edebilirsiniz her ikisinde de aranota.com üzerinde belirtilen değerler verilmiş.

Diğer sorun için telefonun hakkında bölümünden derleme numarasını kontrol eder misiniz son sürüm mü kullanıyorsunuz, bir kontrol edelim

Ekli dosyalar

Seyit

Çavuş
Yönetici
Yönetici
Moderatör
derleme numarası : NX569J_ENCommon_V2.10
teşekkürler
Son sürümde görünüyorsunuz, kendim de o sürümdeyim ve bahsettiğiniz gibi bir sorun yaşamadım, farklı operatör hattı takıp deneme fırsatınız oldu mu belki operatörde problem vardır

Son sürümde görünüyorsunuz, kendim de o sürümdeyim ve bahsettiğiniz gibi bir sorun yaşamadım, farklı operatör hattı takıp deneme fırsatınız oldu mu belki operatörde problem vardır
maalesef deneyemedim. eğer tekrar ederse buradan size iletirim. bu arada sanırım versiyon farkından dolayı sar değerleri farklı yazılmış içinden çıkan kılavuzda NX569J ile model no belirtilirken sizin gönderdiğinizde NX569J_EN ile belirtilmiş. AB ve ABD standartları farkından dolayı olabilir. Ama önemli bir konu sizde takdir edersiniz. Yeni sürüm Android 7 desteği de gelirse şahane bir telefon bence. Teşekkürler.