Neler yeni
Nubia Türkiye Forum

Türkiye'deki Nubia kullanıcılarının sorularını cevaplamak ve sorunlarını çözmek için oluşturulmuş bir topluluktur. Topluluğa üye olarak siz de bizlere destek olabilirsiniz.

• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Çözüldü Nubia M2

Beyler Meizu m2 note un ekranı kırıldı yaptırdım dikin tutmadı. Yeni telefon atarken nubia m2ye denk geldim ve bikaç sorum var yardımcı olursanız sevinirim

* Türkiye ye resmi olarak gelecek mi ?
* ZTE güncelleme konusunda nasıl ?(Meizudan 1yıl Flyme 6 bekledik fos çıktı telefon hala çıktığı haliyle android 5te )
* Bildirim sorunu gibi şeyler olur mu?
* Ekran parlaklığı ne kadar? (önceki 450nit diyordu güneşte ekran görünmüyor)

Bunun dışında aradığım şeyler mevcut
-Type-C. yeni nesil, hızlı, soket arızası ihtimali az(mış)
- Batarya
- Önde parmak izi sensörü
- Çift kamera
- SD 660 olup fiyat biraz artsa da olurdu

BoZKuRT

Yüzbaşı
Moderatör
Beyler Meizu m2 note un ekranı kırıldı yaptırdım dikin tutmadı. Yeni telefon atarken nubia m2ye denk geldim ve bikaç sorum var yardımcı olursanız sevinirim

* Türkiye ye resmi olarak gelecek mi ?
* ZTE güncelleme konusunda nasıl ?(Meizudan 1yıl Flyme 6 bekledik fos çıktı telefon hala çıktığı haliyle android 5te )
* Bildirim sorunu gibi şeyler olur mu?
* Ekran parlaklığı ne kadar? (önceki 450nit diyordu güneşte ekran görünmüyor)

Bunun dışında aradığım şeyler mevcut
-Type-C. yeni nesil, hızlı, soket arızası ihtimali az(mış)
- Batarya
- Önde parmak izi sensörü
- Çift kamera
- SD 660 olup fiyat biraz artsa da olurdu
Büyük ihtimalle m2 gelmez.Nubia Z17 mini ile benzer özellikleri var.Z17 miniye gelen derleme sürümü güncellemesiyle bazı şeyler değişti.Facebook,Messenger da bildirimler anında geliyor.WhatsApp bildirim sorunu çözümü de forumda var zaten.Güneşli havada ekran parlaklığıda %60-%70 arasında gayet yeterli.