Neler yeni
Nubia Türkiye Forum

Türkiye'deki Nubia kullanıcılarının sorularını cevaplamak ve sorunlarını çözmek için oluşturulmuş bir topluluktur. Topluluğa üye olarak siz de bizlere destek olabilirsiniz.

  • Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Yardım Ekran Kırıldı

Katılım
26 Tem 2018
Mesajlar
3
Beğeniler
0
Puanları
1
#1
Merhaba Arkadaşlar, ekranı kırılan var mı aramızda? KVK ya ulaşamıyorum bilgi almak için. Hızlı bir çözümü olan var ise paylaşabilir mi? Telefondan aşırı memnunum ama ekran kırık dokunmatik sağlam.
 
Katılım
26 Tem 2018
Mesajlar
3
Beğeniler
0
Puanları
1
#3
Antalyadaki KVK şahsen gittim ve ekran değişimi için 745,00 tl istediler. Ben bunun adaletli bir fiyatlandırma olduğuna inanmıyorum. Telefonu zaten 1100,00 tl ye almışken memnunken ve herkese önerirken bu büyük kazığı kimsenin yemesini istemem. Bu fiyatlandırmanın Nubia markasına has yapıldığını da düşünmüyorum. Ekranın hala kırık kullanıyorum. Ancak artık kimseye önermeyeceğim.
 
Katılım
15 May 2019
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Puanları
1
#4
Merhaba, çok geç bir cevap olmuş olacak ama benim de başıma geldi. Çinden sipariş verdim kendim değiştireceğim. Bugünün güncel dolar kuru ile kargo dahil 166 liraya geldi. Size verilen fiyat çok fazla