Neler yeni
Nubia Türkiye Forum

Türkiye'deki Nubia kullanıcılarının sorularını cevaplamak ve sorunlarını çözmek için oluşturulmuş bir topluluktur. Topluluğa üye olarak siz de bizlere destek olabilirsiniz.

• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

bilgisayarıma bağlanmıyor

merhabalar bendeki sıkıntı usb laptopa bağlanmama:::::::::: usb hata ayıklama modu açık telefonu formatladım bilgisayarı formatladım ayarlardan mtp yi de seçtim orjinal kablolarını da kullanıyorum ne yapmalıyım pc suit varmı bunda veya başka bir şekilde yedekleme yapma imkanım varmı ? cidden aldığıma çok pişmanım ayrıca şarj kablosu tam oturmuyor dışarda gibi hepsinde aynı mı son sorum telefonun arkasında yazılar birbirine geçmiş şekilde çöp kutusunun yanındaki yazılardan bahsediyorum beni rahatsız etmiyorda bir hata mı bilmek istedim

BoZKuRT

Yüzbaşı
Moderatör
merhabalar bendeki sıkıntı usb laptopa bağlanmama:::::::::: usb hata ayıklama modu açık telefonu formatladım bilgisayarı formatladım ayarlardan mtp yi de seçtim orjinal kablolarını da kullanıyorum ne yapmalıyım pc suit varmı bunda veya başka bir şekilde yedekleme yapma imkanım varmı ? cidden aldığıma çok pişmanım ayrıca şarj kablosu tam oturmuyor dışarda gibi hepsinde aynı mı son sorum telefonun arkasında yazılar birbirine geçmiş şekilde çöp kutusunun yanındaki yazılardan bahsediyorum beni rahatsız etmiyorda bir hata mı bilmek istedim
Merhaba telefonda çıkan bildirime dokunup Dosya Transferini seçin.Şarj girişini cımbızla temizlemeyi deneyin,içine toz dolmuş olabilir.Bilgisayar telefonu görmezse başka bir kablo ve başka bilgisiyarda deneyin.